CN Adriatic


Copyright © 2024 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

Kursy nurkowania

 

Centrum Nurkowe Adriatic cechuje się bogatym doświadczeniem oraz tysiącami zadowolonych klientów i świetnie wyszkolonych kursantów. Od 15 lat jesteśmy w ścisłej czołówce KDP/CMAS pod względem ilości wyszkolonych kursantów.

W Bazie Cn Adriatic oferujemy pełny pakiet kursów nurkowych i szkoleń specjalistycznych. Specjalizujemy się zarówno w nurkowaniach rekreacyjnych, jak i technicznych.

Szkolimy wszystkie grupy społeczne, zawodowe i wiekowe. Kursy prowadzone są na najwyższym poziomie, przez doświadczonych instruktorów.

Naszą niewątpliwą zaletą jest pełne dostosowanie się do potrzeb Klienta. W Bazie Cn Adriatic to my dostosowujemy się do Was- czyli niemal wszystkie kursy są vip-owskie, czyli indywidualne. Przyjeżdżasz kiedy chcesz i w dowolnym terminie kończysz kursy i szkolenia, które Cię interesują. Możesz przyjechać na obóz nurkowy, ale również możesz uczestniczyć w kursach weekendowych. 

Szkolimy ponadto w różnych federacjach z zależności od preferencji naszych Klientów.

Szczegóły dotyczące poszczególnych kursów, warunki wstępne, programy oraz uzyskiwane na kolejnych kursach uprawnienia znajdziesz w zakładce KURSY I SZKOLENIA.