CN Adriatic


Copyright © 2019 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

O nas

Wszystko zaczęło się w Augustowie w 1989 roku. Następnie w 1990 roku centrum zarejestrowane zostaje w Komisji Działalności Podwodnej PTTK. Organizowaliśmy wtedy pierwsze, nieklubowe obozy szkoleniowe w Polsce.

 

Trochę historii

Z roku na rok w dynamiczny sposób powiększała się ilość wyszkolonych przez nas płetwonurków.
Po sześciu latach, ówczesny założyciel firmy Irek Słucki, od 1994 roku instruktor nurkowania swobodnego KDP/CMAS M2+, stworzył Centrum Nurkowe ADRIATIC. Firma zawdzięcza swą nazwę bazie nurkowej prowadzonej do 2002 roku nad Adriatykiem- w Chorwacji.

Od tamtej pory oprócz prowadzenia kursów zaczynamy organizować zagraniczne wyprawy nurkowe, w najdalsze zakątki świata, a dla coraz większej ilości naszych klientów zaczyna się nowa, fantastyczna przygoda z nurkowaniem.

Następnie w 2002 roku centrum szkoleniowe przeniesione zostało znad Adriatyku, nad najgłębsze jezioro w Polsce- Hańczę. Baza Cn Adriatic w Błaskowiźnie- to pierwsza, profesjonalna baza nurkowa nad Hańczą, gdzie szkolenia odbywają się na wszystkich poziomach i we wszystkich specjalnościach.

Od 2004 roku na zlecenie Komisji Działalności Podwodnej Baza Cn Adriatic nad Hańczą jest organizatorem wszelakich kursów instruktorskich. Od tego roku firma zajmuje się również sprzedażą, doradztwem  i profesjonalnym serwisowaniem sprzętu nurkowego.

Pięć lat później, w 2009 roku, aby móc zaoferować swoim klientom jeszcze szerszą gamę usług, centrum otwiera własną bazę nurkową w Egipcie, w jednym z najbardziej dziewiczych miejsc egipskiej części Morza Czerwonego, w Marsa Alam. Tu niestety arabska wiosna pokrzyżowała plany ekspansji. W kolejnych latach firma przechodzi więc reorganizację personalną i asortymentową.

Co obecnie

Współpracujemy z jednymi z najlepszych instruktorów w Polsce. Lata doświadczeń, a przede wszystkim pasja, którą się kierujemy tworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę wszędzie tam, gdzie się znajdujemy.

Oferujemy kompleksową ofertę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy rozbudowany system szkoleń na wszystkich poziomach i we wszystkich specjalnościach. Nurkujemy rekreacyjnie oraz technicznie- głęboko. Napełniamy butle dowolnymi mieszankami.

Organizujemy wyjazdy nurkowe i turystyczne dla grup i indywidualnych klientów, imprezy integracyjno-szkoleniowe dla firm, podróże Twoich marzeń, sprzedaż i serwis sprzętu, a przede wszystkim oferujemy Ci niezapomniane wrażenia i fantastyczną przygodę.