CN Adriatic


Copyright © 2024 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

O nas

Wszystko zaczęło się w Augustowie w 1989 roku. Następnie w 1990 roku centrum zarejestrowane zostaje w Komisji Działalności Podwodnej PTTK. Organizowaliśmy wtedy pierwsze, nieklubowe obozy szkoleniowe w Polsce.

 

Trochę historii

Z roku na rok w dynamiczny sposób powiększała się ilość wyszkolonych płetwonurków.
Po sześciu latach, ówczesny założyciel firmy Irek Słucki, od 1994 roku instruktor nurkowania swobodnego KDP/CMAS M2, stworzył Centrum Nurkowe ADRIATIC. Firma zawdzięcza swą nazwę bazie nurkowej prowadzonej do 2002 roku nad Adriatykiem- w Chorwacji.

Od tamtej pory oprócz prowadzenia kursów organizowane są zagraniczne wyprawy nurkowe, a dla coraz większej ilości  klientów zaczyna się nowa, fantastyczna przygoda z nurkowaniem.

Następnie w 2002 roku centrum szkoleniowe przeniesione zostało znad Adriatyku, nad najgłębsze jezioro w Polsce- Hańczę. Baza Cn Adriatic w Błaskowiźnie- to pierwsza, profesjonalna baza nurkowa nad Hańczą, gdzie szkolenia odbywają się na wszystkich poziomach i we wszystkich specjalnościach.

Od 2004 roku na zlecenie Komisji Działalności Podwodnej Baza Cn Adriatic nad Hańczą jest organizatorem wszelakich kursów instruktorskich. Od tego roku firma zajmuje się również sprzedażą, doradztwem  i profesjonalnym serwisowaniem sprzętu nurkowego.

Pięć lat później, w 2009 roku, aby móc zaoferować swoim klientom jeszcze szerszą gamę usług, centrum otwiera własną bazę nurkową w Egipcie, w jednym z najbardziej dziewiczych miejsc egipskiej części Morza Czerwonego, w Marsa Alam. Tu niestety arabska wiosna pokrzyżowała plany ekspansji. W kolejnych latach firma przechodzi więc reorganizację personalną i asortymentową.

Pod wodzą nowej właścicielki managera i instruktorki nurkowania KDP/CMAS M2 Izy Radeckiej firma przeżywa prawdziwy rozkwit, realizuje projekty unijne, organizuje wyjazdy w najdalsze zakątki świata oraz otwiera swój własny ośrodek nurkowo- wypoczynkowy. W 2017 roku Baza Cn Adriatic zostaje więc przeniesiona znad Hańczy do Augustowa. I historia zatacza koło.

Co obecnie

Współpracujemy z jednymi z najlepszych instruktorów w Polsce. Lata doświadczeń, a przede wszystkim pasja, którą się kierujemy tworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę wszędzie tam, gdzie się znajdujemy.

Oferujemy kompleksową ofertę nawet dla najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy rozbudowany system szkoleń na wszystkich poziomach i we wszystkich specjalnościach. Nurkujemy rekreacyjnie oraz technicznie- głęboko. Napełniamy butle dowolnymi mieszankami.

Organizujemy wyjazdy nurkowe i turystyczne dla grup i indywidualnych klientów, imprezy integracyjno-szkoleniowe dla firm, podróże marzeń, prowadzimy sprzedaż i serwis sprzętu, prowadzimy własny ośrodek nurkowo- wypoczynkowy VILLA MARINA oraz profesjonalną bazę nurkową, a   przede wszystkim oferujemy niezapomniane wrażenia i fantastyczną przygodę.

W ramach Cn Adriatic aktualnie realizowane są 4 kluczowe projekty:

 

I to nie jest nasze ostatnie słowo, ciągły rozwój kadry, osobisty, jak i biznesowy pozwala nam utrzymywać wysoki poziom usług, zdobywać nowe rynki i być znaczącym podmiotem na nurkowej arenie w Polsce. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.