CN Adriatic


Copyright © 2020 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 10-09-2018 | dział: Relacje z wypraw i galerie zdjęć

Wakacje’18 w Augustowie

Pierwszy letni sezon w @VillaMarinaAugustow za nami.Działo się !!! Jednak przede wszystkim ogromnie się cieszymy, że dobrze się u nas czujecie, Wasze opinie to miód na nasze serca! Dziękujemy i zapraszamy!!

 

  • „Idealne miejsce na wakacje. Czysto, smacznie i wszędzie blisko. Polecam i daje 5”
  • „Fantastyczne miejsce dla osób w każdym wieku i różnorodnej aktywności. Tu można na leniwca: hamaki, leżaki, trawiasta plaża, masaże, tv … lub aktywnie: piłka nożna, badminton, ryby, spacery, nurkowanie, narty wodne, wakeboard, rowery, rowery wodne, kajaki, łódki motorówki, żagłówki, park linowy, trampolina itd. itp. Codziennie ognisko z kiełbasą i ziemniaczkami z kociołka. W razie niekorzystnych warunków namiot biesiadny. Petarda miejsce, dużo atrakcji, wszędzie blisko, atmosfera super. Idealne miejsce dla dzieci w każdym wieku. Polecam szczególnie nurkowanie. Doskonała baza wypadowa na wiele miejsc nurkowych. Niebawem dołączę filmy z nurkowań: Hańcza, Płaskie i Staw. Blisko na Litwę.”
  • „Fantastyczne miejsce, świetna ekipa, i nurkowo i noclegowo :) byliśmy całą rodziną i każdy zadowolony (pies też! wielki ogród i resztki z ogniska). na pewno wrócimy po kolejny reset. Polecam!”
  • „Fantastycznie miejsce do aktywnego spędzenia wolnego czasu, bardzo polecam”
  • „Cudownie spędzony czas. Czyściutko i przyjemnie. Jedzonko przepyszne. Serdecznie polecam pobyt w Villa Marina Augustów i na pewno tu wrócę:)”
  • a to tylko kilka opinii, więcej opinii  tu: https://www.facebook.com/pg/VillaMarinaAugustow/reviews/?ref=page_internal