CN Adriatic


Copyright © 2019 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 02-01-2018 | dział: Relacje z wypraw i galerie zdjęć

Sylwester z Cn Adriatic w Augustowie :)

Kochani! Z całego serca życzę Wam wraz całą Ekipą Cn Adriatic wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku- przede wszystkim zdrówka i tego, żebyście zaczęli spełniać Wasze marzenia.

 

Rok 2017 był najbardziej ekspresowym i wyczerpującym rokiem w moim życiu- ale dzięki włożonym wysiłkom oraz serdeczności i pomocy najbliższych nam osób właśnie wystartował PROJEKT AUGUSTÓW- czyli całoroczna BAZA NURKOWA CN ADRIATIC W VILLI MARINA W AUGUSTOWIE- spełnienie moich marzeń.

Nowy Rok – przywitaliśmy iście zacnie- zabawa była przednia! Nastroje, emocje i hulanki –zdecydowanie MEGA! Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, że w wyjątkowym stylu otwarli to cudowne miejsce! Dziękujemy za oprawę muzyczną, ale przede wszystkim dziękujemy naszej bezkonkurencyjnej „szefowej kuchni w restauracji Villa Marina”- Małgorzacie cz za frykasy, którymi nas raczyła przez cały pobyt. WSZYSTKIM- WIELKIE DZIĘKI! I zapraszamy ponownie- planujemy SYLWESTRA NA BIS- bo dla takich chwil warto żyć! Zapraszamy do Augustowa! To zdecydowanie nasze miejsce na ziemi- piękne, nurkowe i z pozytywną energią! ZAPRASZAMY!