CN Adriatic


Copyright © 2024 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 15-10-2023 | dział: Oferty specjalne

Norwegia turystyczno- wędkarska

Arktyczny klimat, krystalicznie czyste wody Morza Norweskiego, bogactwo ryb, dziewicza przyroda i codziennie owoce morza na talerzu!!JEST ZJAWISKOWO! Na wyprawę turystyczno- morską ZAPRASZAMY w TERMINIE: : 21.06-30.06.2024

 

Kristiansund uważa się za najstarsze zasiedlone miejsce na terenie Norwegii, okolice dzisiejszego miasta mogły być zamieszkane przed 10 000 laty. W czasach wikingów na tych terenach toczyły się liczne walki w ramach gry o tron. Do przebycia jest łącznie ponad 1200 km już ze Szwecji, od Oslo kierujemy się na północ jeszcze ok 600 km. Nasz cel znajduje się w najpiękniejszym nadmorskim obszarze wokół Kristiansund. Przytulny apartament w uroczym starym, odrestaurowanym magazynie tuż przy brzegu morza, w malowniczej i cichej okolicy. To idealna baza wypadowa na wycieczki do np. Molde, Alesund, Geiranger, Atlantic Road, Bud, Sunndalsøra, Smøla i Grip. Ładny teren do jazdy na rowerze, spacerów i łatwej wspinaczki górskiej. Łowienie odbywa się zarówno z brzegu ( przy wietrznej pogodzie) jak i z łodzi. Podczas całego pobytu do naszej dyspozycji są 2 łódki z silnikiem.  Wyprawę można połączyć z nurkowaniem i łowieniem przegrzebek. Okoliczne głębokość od 0 do 100 m. W fiordach znajdują się ściany polodowcowych gór, które pod wodą osiągają niezbadane głębokości. Są w nich tajemnicze kaniony i zakamarki. Fiordy to również nurkowanie w prądzie, w lasach ogromnych brunatnic, a także nurkowanie z kuszą. Jednym słowem NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA SĄ ZAGWARANTOWANE!

ZAKWATEROWANIE:

Podczas wyjazdu mieszkać będziemy w położonym nad samym morzem tradycyjnym, norweskim Rorbu- domu sezonowym. Dom składa się z  dwóch  kompleksowo wyposażonych apartamentów z przepięknym widokiem na góry i malowniczą rybacką osadę.  To przestronne zakwaterowanie dla maksymalnie 11 osób. salon, kącik multimedialny, jadalnia oraz w pełni wyposażona kuchnia (lodówki, zamrażarki, piekarniki, ekspres do kawy), gdzie wspólnie będziemy przygotowywać posiłki, głownie na bazie świeżych owoców morza. Sypialnie są  2 i 3 os. Ich przytulne wnętrza i wygodne meble dają poczucie komfortu i sprzyjają wypoczynkowi. W całym budynku dostępny jest bezprzewodowy internet WiFi. Łazienki znajdują się na obydwu apartamentach obie z prysznicem,toaletą, pralką.

CENA: 4900 zł/os w pokoju dwu lub trzy os (przy obecnym kursie NOK).

 CENA OBEJMUJE:

 • Koszt przy grupie min 9 os. Wyjazd odbędzie się przy min 8 uczestnikach
 • 7 noclegów w willi, pokoje 2 i 3 os + końcowe sprzątanie
 • Transport: dojazd komfortowym busem/ przeprawa promowa/ kajuty na promie
 • dwie łodzie z silnikiem podczas całego pobytu
 • Bezpośredni dostęp do wody
 • Opiekę polskiego instruktora –  mającego doświadczenie w przygotowywaniu niezastąpionych posiłków z owoców morza :) podczas całej wyprawy
 • Wyżywienie (posiłki przygotowywane wspólnie w willi- na bazie złapanych na miejscu ryb oraz prowiantu przywiezionego z Polski- zakupy wliczone w cenę)

CENA NIE OBEJMUJE:

 • dopłaty do transportu lotniczego
 • Ubezpieczenia turystycznego i nurkowego
 • Sprzętu wędkarskiego/ nurkowego (każdy z uczestników wyprawy powinien być wyposażony w kompletny sprzęt nurkowy)
 • Ładowania butli/ opłaty za przewodnika nurkowego
 • wydatków osobistych

Potwierdzeniem rezerwacji udziału w wyprawie jest podanie pełnych danych rezerwacyjnych oraz wpłata zadatku w wysokości 1500 zł/os. Zgłoszenia przyjmujemy TYLKO do 31-10-2023.