CN Adriatic


Copyright © 2023 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 11-08-2016 | dział: Aktualności i wydarzenia Oferty specjalne

KURS NORMOXIC TRIMIX 01-04.IX.16 Hańcza Baza Cn Adriatic

Zapraszamy do Bazy Cn Adriatic nad Hańczą na kurs trimix_ termin 01-04.IX.2016, kadra Irek Słucki vel Instruktor Jak Marzenie, zostało ostatnie miejsce.

 

Jeśli interesują Cię bezpieczne nurkowania w zakresie głębokości poniżej 50 metrów, to kurs trimixowy KDP/CMAS PT1 jest przeznaczony właśnie dla Ciebie. Trimix jest mieszaniną trzech gazów, najczęściej helu, tlenu i azotu i daje Ci możliwość nurkowania poniżej granicy 50 metrów bez efektów nieprzyjemnej narkozy azotowej, czy niebezpiecznego zatrucia tlenowego. Nurkowania trimixowe są obarczone jednak innymi czynnikami ryzyka, dlatego kurs nurkowania trimixowego przeznaczony jest dla doświadczonych płetwonurków.  Podczas kursu zdobędziesz wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne nurkowanie z wykorzystaniem normoksycznego trimixu, do 65 metrów.

Wymagania wstępne:

Aby wziąć udział w kursie należy m.in.:

  • Ukończyć 18 lat
  • Posiadać stopień P2 KDP/CMAS ** (40 m) lub stopień równorzędny
  • Posiadać stopień PN2 KDP/CMAS  advanced nitrox
  • Minimalna ilość nurkowań po uzyskaniu stopnie PN2, a przed przystąpieniem do kursu PT1 to 25, w tym minimum 4 nurkowania w okresie 8 tygodni poprzedzających kurs, wszystkie nurkowania w zestawie butlowym i z 1 butlą boczną

 

Program  szkolenia:

  • Część teoretyczna: 12 godzin wykładów
  • Część praktyczna: 30 godzin zajęć praktycznych, w tym 6 nurkowań na głębokościach 20- 65 metrów o łącznym czasie minimum 300 minut.

 

Cena kursu: 2000 zł + gazy

Cena nie uwzględnia: dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia podczas kursu

Zainteresowanych prosimy o kontakt.