CN Adriatic


Copyright © 2019 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 01-01-2018 | dział: Relacje z wypraw i galerie zdjęć

Kraina uśmiechu z Cn Adriatic_relacja z grudniowej wyprawy Cn Adriatic do TAJLANDII

Początek grudnia upłynął w Cn Adriatic pod haslem- boooska Tajlandia! W „krainie uśmiechu” zachwyciło nas wszystko!!!Smaki, kolory, krajobrazy, architektura, ludzie, białe plaże, lazurowa woda, tropikalna przyroda, wyśmienita tajska kuchnia oraz boski tajski masaż! I choć po nurkowaniach spodziewaliśmy się znacznie więcej – („a może się w du… ch poprzewracało” ;) ?) to ciepłe wody Tajlandii szczególnie w okolicy Richelieu Rock i Koh Lanty z ciekawym podwodnym krajobrazem i atrakcyjnym życiem podwodnym dopełniły całości fantastycznych wakacji.

 

Program wyprawy- jak zwykle z Cn Adriatic był napięty, jednak Tajlandia jest tak interesującym krajem, że mimo dużej aktywności był jedynie namiastką tego co mogliśmy tam przeżyć, zobaczyć i skosztować. Tajlandię pragniemy w związku z tym ponownie odwiedzić- to zdecydowanie wyjątkowe miejsce na ziemi.

Tymczasem serdecznie dziękujemy wspaniałej 19 – osobowej Ekipie za świetny wyjazdowy klimat, wspólne uniesienia i fantastyczne wakacje! Jeszcze raz wielkie dzięki i polecamy się na przyszłość!