CN Adriatic


Copyright © 2024 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 11-12-2022 | dział: Aktualności i wydarzenia

KalendariumWydarzeń 2024 w CnAdriatic

Kochani!kolejny sezon za nami, tak więc ogłaszamy nasze plany na najbliższe miesiące. W Polsce organizujemy na bieżąco szkolenia, warsztaty, spotkania integracyjne nurkowe i nienurkowe. Planujemy nurkowania zarówno w okolicy Augustowa oraz standardowo nad Hańczą.W naszym grafiku nie może również zabraknąć wypraw zarówno tych europejskich, jak i tych dalszych- egzotycznych- poznajcie nasz ramowy plan. Gwarantujemy, że czas spędzony z nami dostarczy Wam niezapomnianych wspomnień! Serdecznie zapraszamy!

 

Nasz ramowy kalendarz przedstawia się następująco:

A ponadto – jeśli macie ochotę  pojechać na wyprawę- a proponowany przez nas termin Wam nie odpowiada lub chcielibyście pojechać w rejony nie uwzględnione w naszym kalendarium – dajcie znać, w terminie wybranym przez Was możemy zorganizować dodatkowe wyprawy– w każdy zakątek świata.

Podczas wypraw nurkowych prowadzimy kursy podstawowe i specjalistyczne. Kursy prowadzone są również cały rok w Bazie Cn Adriatic w Augustowie oraz nad jeziorem Hańcza- z tym, że w sezonie jesienno- wiosennym- tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

Bieżące aktualizacje, szczegóły i dokładne terminy wypraw wysyłamy e-mailowo + znajdziecie je na: www.cn-adriatic.pl SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!