CN Adriatic


Copyright © 2023 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 11-08-2020 | dział: Aktualności i wydarzenia

KalendariumWydarzeń 2022 w CnAdriatic

Kochani!kolejny sezon za nami, tak więc ogłaszamy nasze plany na najbliższe miesiące. Zwykle zaplanowalibyśmy pieczołowicie i z dużym wyprzedzeniem masę atrakcji - tych bliższych i tych dalszych, jednak covidowe czasy nauczyły nas, że planowanie głownie wyjazdów zagranicznych musi być ... spontaniczne. Na pewno w Polsce organizujemy na bieżąco szkolenia, warsztaty, spotkania integracyjne nurkowe i nienurkowe- oczywiście wszystko w reżimie sanitarnym. Planujemy nurkowania zarówno w okolicy Augustowa oraz standardowo nad Hańczą. Gwarantujemy, że czas spędzony z nami dostarczy Wam niezapomnianych wspomnień! Wyprawy europejskie i egzotyczne- nauczeni doświadczeniem- planujemy niestety ze stosunkowo niewielkim wyprzedzeniem, poznajcie nasz ramowy plan.Serdecznie zapraszamy!

 

Bezpieczeństwo na naszych wyprawach jest absolutnym priorytetem. Znając naszą elastyczność i kreatywność możecie liczyć na inne mega oferty-  w rejony, gdzie włos z głowy nam nie powinien spaść :).  Nasz ramowy kalendarz będzie ewoluował w miarę sytuacji covidowej i geopolitycznej. Tymczasem przedstawia się następująco:

 

 

A ponadto – jeśli macie ochotę  pojechać na wyprawę- a proponowany przez nas termin Wam nie odpowiada lub chcielibyście pojechać w rejony nie uwzględnione w naszym kalendarium – dajcie znać, w terminie wybranym przez Was możemy zorganizować dodatkowe wyprawy– w każdy zakątek świata.

Podczas wypraw nurkowych prowadzimy kursy podstawowe i specjalistyczne. Kursy prowadzone są również cały rok w Bazie Cn Adriatic w Augustowie oraz nad jeziorem Hańcza- z tym, że w sezonie jesienno- wiosennym- tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.

Bieżące aktualizacje, szczegóły i dokładne terminy wypraw wysyłamy e-mailowo + znajdziecie je na: www.cn-adriatic.pl SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!