CN Adriatic


Copyright © 2024 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 01-01-2021 | dział: Relacje z wypraw i galerie zdjęć

Jak wesele w czasie pandemii_ to tylko z CnAdriatic w VillaMarina

Długo -weselny -weekend ogłaszam wydarzeniem roku 2020! Było absolutnie zacnie, przepysznie, pod każdym względem zmysłowo, przeeee wesoło, przepięknie!

 

Przygotowania do wesela w czasach pandemii – głównie polegały na oczekiwaniu…. wymyślaniu nowych scenariuszy…. i różnych obliczach stresiku … Pani kierowniczka vel ciocia vel czarownica co prawda uspokajała, że wszystko odbędzie się tak jak zostało zaplanowane, no nie mniej jednak czasy były takie dzikie, że nawet ja miałam momencik zwątpienia… i bałam się, że moje czarowanie może nie być wystarczające na tę dzikość czasów, na szczęście dobrzy ludzie są wokół i sprawiają, że niemożliwe staje się możliwe za co ogromnie dziękuję! Nie chcę wymieniać tu WSZYSTKICH Tych, którzy przyczynili się do tego sukcesu- ale Wy Wiecie! Dzięki organizacji wesela w czasie pandemii zyskaliśmy Przyjaciół- przez duże P- przegadane godziny, wypite hektolitry wina, a nawet wypłakane łzy spowodowały, że w naszych sercach zagościliście na stałe. I za to również serdecznie Wam dziękujemy!

Piękna Ona i piękny On i TAAAAKA ładna miłość.

„ A oni przytuleni, jakoś niezwykle tak

Jakby się miał utlenić nagle świat

I gdzieś w jeziorach źrenic

światła na tysiąc par

W czterech słońcach żar”

Kochajcie się pięknie! Bądźcie piękni dla siebie i zdobywajcie szczyty- w każdym życiowym wymiarze! I niech moc będzie z Wami!

Dzięki Wam więcej wiatru w żagle nie jesteśmy w stanie przyjąć. Dziękujemy ogromnie raz jeszcze za zaufanie jakim nas obdarzyliście – oddając w nasze ręce organizację TAK WYJĄTKOWEGO WYDARZENIA!