CN Adriatic


Copyright © 2023 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 17-01-2017 | dział: Aktualności i wydarzenia Oferty specjalne

TAJLANDIA-kraina uśmiechu z Cn Adriatic

ZAPRASZAMY nurkujących oraz nienurkujących na DOSKONAŁĄ turystyczno- nurkową TAJLANDIĘ- smacznie, pięknie i TANIO! 10 DNI: 01-11.12.2017 LUB 2 TYGODNIE: 01-15.12.2017 -dzięki różnym wariantom wyprawy nasza wyprawa to wyjazd dla każdego!

 

Białe plaże, lazurowa woda, fascynująca kultura, tropikalna przyroda & wspaniałe krajobrazy, serdeczni mieszkańcy, pyszne jedzenie, temperatura powietrza: ok 30°C, a wody ok 28-30°C. Tajlandia zwana azjatycką krainą uśmiechu to ponad 2500 km wybrzeża, zachwyca fauną i florą, 30 tysiącami buddyjskich świątyń i żyjącymi na wolności tygrysami. Kraj ten jest idealną mieszanką atrakcji i spokojnego odpoczynku.

Zapraszamy do „Krainy uśmiechu”czyli boskiej Tajlandii, a Tajlandia w skrócie to:

 • egzotyczna perła azjatyckiej turystyki
 • fascynująca kultura
 • zjawiskowe krajobrazy i piękne białe plaże
 • DOSKONAŁE WARUNKI POBYTOWE I NURKOWE
 • gościnni i zawsze uśmiechnięci mieszkańcy
 • wyśmienita tajska kuchnia oraz boski tajski masaż

NURKOWANIE:

Ciepłe, bogate w podwodne życie nurkowiska Tajlandii znajdują się w pierwszej dziesiątce wszystkich znaczących rankingów. Wyjątkowo bogata fauna i flora, idealna temperatura przejrzystej wody, imponujące korale miękkie i twarde oraz malowniczo ukształtowane dno oceaniczne stanowią ogromną atrakcję Tajlandii. Można tu też spotkać całą gamę stworzeń morskich: od maleńkich pigmejskich koników morskich, niejednokrotnie mniejszych niż 1 cm, po rekiny lamparcie, tygrysie czy ogromne rekiny wielorybie dorastające do 12-14 metrów, manty, mureny, płaszczki, duże ryby rafowe, krewetki czy żółwie. Nasz program nurkowy uwzględnia nurkową Tajlandię w pigułce:   

 • Uczta nurkowa czyli safari na Similanach- TU AŻ 19 NURKOWAŃ, które są jednym z najbardziej zróżnicowanych rejonów nurkowych w Tajlandii i na świecie, najbardziej odległe wyspy Tajlandii, słynące z malowniczych krajobrazów i doskonałych nurkowisk. Występują tu zarówno bardzo łatwe i płytkie nurkowiska rafowe, jak również głębokie, skaliste z silnymi prądami dostępne tylko dla zaawansowanych nurków. Głębokie nurkowiska odwiedzane są przez duże ryby np., rekiny, manty, płaszczki, tuńczyki, ostroboki oraz płytsze – piaszczyste, z połaciami korali rogatych, wielkimi, czasem kilkunastometrowymi głowami twardych korali, gorgoniami i setkami gatunków ukwiałów, bardzo kolorowe. Similany dają schronienie ok. 200 rodzajom korali twardych i ok. 350 rodzajom korali miękkich.
 • Khao Lak- dla osób nie biorących udziału w safari na Similanach. Nurkowiska tu słyną z dużych wraków, ale z przepięknej fauny i flory, można też podczas jednodniowych wypłynięć nurkować na Similanach!
 • Koh Lanta- skalne szczyty, pionowe ściany, urwiska, jaskinie, kominy, a spotkać można m.in. żarłacze tygrysie, barakudy, tuńczyki, rekiny lamparcie, biało i czarnopłetwe, żółwie morskie, czy mątwy, to miejsce szczególnie upodobane przez manty.

NA POWIERZCHNI:

 • Bangkok – najgorętsza stolica świata, trzecie najchętniej odwiedzane miasto na ziemi. Warto zatrzymać się tu, aby poczuć jej różnorodną atmosferę. To skrzyżowanie historii i nowoczesności, zgiełku Zachodu ze spokojem Wschodu. Z jednej strony oferuje ciszę parków i świątyń, z drugiej tętniące życiem ulice i targi – w tym słynne targi pływające, przepełnione zapachami ze straganów z jedzeniem i nowoczesne centra handlowe. Imponujących zabytków jest tutaj tak wiele, że niemal niemożliwym wydaje się zwiedzenie ich wszystkich w ciągu jednego urlopu.
 • Koh Lanta rajskie plaże, fascynująca natura- wodospady, parki narodowe, kuchnia tajska- warsztaty
 • Khao LakAtrakcją tego kameralnego miejsca jest plaża z miękkim, białym piaskiem oraz świetne warunki do uprawiania sportów wodnych, w pobliżu niezwykłego Parku Narodowego Khao Sok i pięknych wodospadów
 • Dżungla- przepiękna natura- parki narodowe, lasy mangrowe, wynurzające się z wody skały wapienne (wyspa Jamesa Bonda), słonie, małpy
 • Phuket jedna z najpiękniejszych wysp tajlandzkich nazywana Perłą Morza Andamańskiego. Zachwyca zabytkami, licznymi świątyniami niezwykłą atmosferą i klimatem. To tu wybrać się można na wspaniałe zakupy, czy skosztować wyjątkowej kuchni azjatyckiej w niezliczonej ilości restauracji, odkryć urok krajobrazu z deszczowymi lasami i wodospadami oraz przeżyć niezapomniane chwile w salonie tajskiego masażu. Lazurowa, krystalicznie czysta woda i przepiękne plaże w idyllicznych zatokach są najlepszą wizytówką tego miejsca.

CENA BARDZO ATRAKCYJNA :)

od 1350 eur/os nurkująca i od 799 eur/os nienurkująca; + bilet ok 2500 zł/os

 • OPCJA I: BANGKOK- PHUKET-SIMILANY/ KHAO LAK TERMIN: 01-11.XII.2017 lub
 • OPCJA II: BANGKOK- PHUKET-SIMILANY/ KHAO LAK – KOH LANTA TERMIN: 01-15.XII.2017
 • 10 DNI LUB 2 TYGODNIE: dzięki różnym wariantom wyprawy nasza wyprawa to wyjazd dla każdego!

Szczegóły programów podajemy indywidualnie. Potwierdzeniem udziału w wyprawie jest wpłata zadatku w wysokości równowartości 590eur/os wraz z podaniem pełnych danych uczestników w celu dokonania rezerwacji. Zgłoszenia przyjmujemy do końca lipca 2017, z tym, ze TYLKO do 08-ego maja 2017  PRZYJMUJEMY ZAPISY OSÓB CHCĄCYCH WZIĄĆ UDZIAŁ W SAFARI NA SIMILANACH. ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!