CN Adriatic


Copyright © 2024 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 15-12-2022 | dział: Aktualności i wydarzenia

Jesienna wyprawa z Cn Adriatic_ uśmiechnięta TAJLANDIA i wyjątkowa Kambodża

ZAPRASZAMY nurkujących oraz nienurkujących na DOSKONAŁE połączenie turystyczno- nurkowe TAJLANDII i KAMBODŻY- smacznie, pięknie, egzotycznie! Termin: 02-17.11.2024 -nasza wyprawa to wyjazd dla każdego!

 

Tajlandia-  białe plaże, lazurowa woda, fascynująca kultura, tropikalna przyroda, bardzo dobre warunki pobytowe, serdeczni mieszkańcy, pyszne jedzenie i boski- tajski masaż. Azjatycka kraina uśmiechu, zachwyca fauną i florą, serdecznością, 30 tysiącami buddyjskich świątyń. Kraj ten jest idealną mieszanką atrakcji i spokojnego odpoczynku.

Kambodża- z rajem ciągle nieskażonej natury i piekłem najnowszej historii jest idealnym dopełnieniem naszej listopadowej wyprawy do Azji. Ciekawie, pięknie, tanio i pysznie, a dodatkowo to wciąż miejsce nieskażone masową turystyką. Co nas tam czeka ? największy kompleks świątynny na świecie, trochę dżungli, trochę najnowszej historii, trochę scenerii planu filmowego i bardzo dużo świetnej zabawy.

NA POWIERZCHNI:

 • Bangkok najgorętsza stolica świata, trzecie najchętniej odwiedzane miasto na ziemi. Bangkok – to miasto, które nigdy nie śpi. To skrzyżowanie historii i nowoczesności. Z jednej strony oferuje ciszę parków i świątyń, z drugiej tętniące życiem ulice, targi – w tym słynne targi pływające, przepełnione zapachami ze straganów z jedzeniem, a także jedyne w swoim rodzaju życie nocne. Imponujących zabytków jest tutaj tak wiele, że niemal niemożliwym wydaje się zwiedzenie ich wszystkich w ciągu jednego urlopu, dlatego my Wam proponujemy Bangkok w pigułce
 • Angkor Wat- najwspanialsza, a zarazem największa świątynia na świecie, zachwyca rozmachem i stanem zachowania
 • Koh Lanta- królowa prowincji Krabi. Urzeka przepiękną przyrodą, bujnym lasem tropikalnym,  turkusową wodą i niepowtarzalnymi widokami. Na wyspie ciągnie się kilka długich, piaszczystych i niezwykle urokliwych plaż. Odpoczynek na Koh Lancie idealnie sprawdzi się w przypadku osób aktywnych fizycznie- nurkowanie, snorkeling, trekkingi, kajakarstwo i wędkowanie.
 • Phuket- lazurowa, krystalicznie czysta woda, przepiękne plaże w idyllicznych zatokach- to jedna z najpiękniejszych wysp tajlandzkich nazywana Perłą Morza Andamańskiego. Zachwyca zabytkami, niezwykłą atmosferą i klimatem. To tu wybrać się można na wspaniałe zakupy, czy rozkoszować się kuchnią azjatycką w niezliczonej ilości restauracji, odkryć urok krajobrazu z deszczowymi lasami i wodospadami oraz przeżyć niezapomniane chwile w salonie tajskiego masażu.

NURKOWANIE:

Bogata fauna i flora, imponujące korale miękkie i twarde oraz malowniczo ukształtowane dno oceaniczne. Można tu też spotkać całą gamę stworzeń morskich: od maleńkich pigmejskich koników morskich, po rekiny lamparcie, tygrysie, a nawet wielorybie, manty, mureny, płaszczki, duże ryby rafowe, krewetki czy żółwie. Występują tu zarówno bardzo łatwe i płytkie nurkowiska rafowe, jak również głębokie, skaliste z silnymi prądami dostępne tylko dla zaawansowanych nurków. Koh Lanta- to skalne szczyty, pionowe ściany, urwiska, jaskinie, kominy. Na koh Lancie mieszkać będziemy w hotelu nad morzem.

RAMOWY PROGRAM:

 • 02.11.2024 Wylot z Warszawy
 • 03-05.11.2024 Bangkok w pigułce
 • 05-08.11.2024 Kambodża- program lądowy
 • 11.2024 Przelot do południowej Tajlandii i przeprawa na Koh Lantę
 • 08-15.11.2024 nurkowanie i wypoczynek
 • 11.2024 Phuket
 • 11.2024 Powrót do Warszawy

CENA od 2699$/os nurkująca i 2199 $/os nienurkująca; + bilety ok 6000 zł/os

Potwierdzeniem udziału w wyprawie jest wpłata zadatku w wysokości równowartości 8000 zł/os wraz z podaniem pełnych danych w celu dokonania rezerwacji. Zgłoszenia przyjmujemy do końca lipca 2024 lub do wyczerpania miejsc. Tylko rezerwacje FIRST MINUTE gwarantują najlepsze ceny. ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!