CN Adriatic


Copyright © 2019 - Wszelkie prawa do serwisu zastrzeżone. Rozpowszechnianie za zgodą właścicieli CN Adriatic

dodano: 05-02-2019 | dział: Aktualności i wydarzenia Oferty specjalne

EGIPT- HURGHADA_ALL INCLUSIVE.TERMIN: 19-26.IX.2019

Zapraszamy na wrześniową wyprawę do Hurghady. Tutejsze rafy uważane są za jedne z piękniejszych w Egipcie, niezwykła różnorodność oraz bogata fauna i flora. Znajdziemy tu zarówno płytko położone rafy dla początkujących płetwonurków oraz miłośników fotografii podwodnej, jak i piękne, głębokie ściany i wraki. TERMIN: 19-26.IX.2019. ALL INCLUSIVE.SUPER CENA!Zapraszamy!

 

EGIPT- HURGHADA

TERMIN: 19-26.IX.2019 ALL INCLUSIVE; WYLOT: WARSZAWA

HOTEL: Czterogwiazdkowy resort, dysponujący 472 komfortowo wyposażonymi pokojami. Obiekt położony jest na łonie natury, z okien hotelu rozciąga się piękny widok na krystalicznie czystą wodę Morza Czerwonego i bardzo ładną plażę. W hotelu każdy znajdzie coś co zaspokoi jego upodobania. Spragnieni wypoczynku – odpoczną, a osoby aktywne mogą korzystać z zaplecza sportowego. Formuła all inclusive sprawia, że niczym nie trzeba będzie się przejmować, a jedynie korzystać z zasłużonych wakacji.

POKOJE: urządzone w prostym stylu i ciepłej kolorystyce. Ich wyposażenie obejmuje klimatyzację, minibar (za dopłatą) oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy pokój dysponuje ponadto łazienką i balkonem z widokiem na basen.

WYŻYWIENIE: Formuła All inclusive (10:00-24:00). Posiłki w formie bufetu. Śniadanie (07:00-10:00), obiad (12:30-14:30), kolacja (18:30-21:00) wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Do dyspozycji gości są restauracja główna „Hawaii Palm” oraz restauracja „Bon Appetite”, azjatycka „Dragon”, włoska „Capri”, rybna „Baracuda”: za opłatą, bar w lobby: 10.00-00.00, bar przy basenie: 10.00 – do zachodu słońca, bar przy basenie „Dolphine”: 10.00 – do zachodu słońca, bar na plaży „Sun Set”: 10.00 – do zachodu słońca, pub „Disco”: 22.30-00.00, za opłatą

SPORT I RELAKS: Hotel oferuje bogate zaplecze rekreacyjne. Bezpłatnie do dyspozycji gości:  rzutki, siatkówka plażowa, aerobik i sala fitness, animacje, 2 baseny- w tym 1 z podgrzewaną wodą.Do dyspozycji gości jest również Aquapark (w godzinach: 10.00 –12.00, 15.00 –17.00)  Odpłatnie: Tenis stołowy, bilard, kort tenisowy, sporty wodne na plaży, siłownia, centrum SPA, masaż, sauna, czy salon piękności.

NURKOWANIE

Tutejsze rafy uważane są za jedne z piękniejszych w Egipcie. W okolicach Hurghady panuje niezwykła różnorodność oraz występuje bogata fauna i flora. Znajdziemy tu zarówno płytko położone rafy dla początkujących płetwonurków oraz miłośników fotografii podwodnej, jak i piękne, głębokie  ściany i wraki. Podziwiać będziemy mogli delfiny, żółwie, mureny, skrzydlice, płaczki, napoleony, czy barakudy. Pakiet wyjazdowy obejmuje: 10 nurkowań z łodzi, z lokalnym przewodnikiem, lunch na łodzi, transfery, 12 l butle z powietrzem oraz balast. Nitrox, wypożyczenie sprzętu, czy nurkowanie nocne są dodatkowo płatne.

CENA PROMOCYJNA:

Osoby nurkujące: od 2696 zł/os w pok 2 os

Osoby nienurkujące: od 1796 zł/os w pok 2 os

Cena zawiera:

 • koszty przelotu Polska – Egipt – Polska,
 • koszty transferów lotnisko-hotel-lotnisko,
 • zakwaterowanie w hotelu 4*w pokoju ekonomicznym (wyższy standard za dopłatą)
 • wyżywienie all inclusive,
 • opieka polskiego rezydenta i instruktora nurkowania,
 • podstawowe ubezpieczenie KL + NNW

dla osób nurkujących:

 • pięciodniowy pakiet nurkowy (10 nurkowań)
 • transfer z i do hotelu, na łodzi: lunch, napoje zimne, kawa i herbata
 • miejscowe podatki i opłaty związane z nurkowaniem,
 • balast, butle 12 L z powietrzem,

Cena nie zawiera :

 • Dopłaty do pokoju 1 os
 • wizy egipskiej płatnej na lotnisku w Egipcie 25$/os
 • dodatkowego ubezpieczenia nurkowego
 • kursów nurkowania
 • kosztów wypożyczenia sprzętu nurkowego
 • napiwków
 • ubezpieczenia od rezygnacji z u działu w imprezie.

Ceny wycieczek uzależnione są od Touroperatora i od kursów walut (stan na 01-02-2019). Ilość miejsc w oferowanej cenie jest ograniczona. W/w może ulec zmianie, do momentu dokonania rezerwacji i wpłacenia zaliczki w wysokości 500 zł/os, nr konta i dane do przelewu podajemy po wpłynięciu maila z danymi uczestników wyprawy: imię i nazwisko, nr paszportu (ważny min 6 m-cy od daty powrotu), data ur, adres oraz nr telefonu- w celu dokonania przez nas rezerwacji wycieczki. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy drogą e-mailową, bądź telefonicznie. Ilość miejsc w promocyjnej cenie jest ograniczona, więc nie zastanawiajcie się, rezerwujcie wycieczkę już dziś! TYLKO REZERWACJE FIRST MINUTE gwarantują NISKĄ CENĘ!Serdecznie zapraszamy.